Otomasyon Sistemleri

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sanayi devriminin son güncellemesi olan Endüstri 4.0 ile birlikte artık tüm cihazların birbiri ile etkileşime geçmeye başladığı döneme girdik. Artık tek bir tuşla, tek bir ekrandan uçtan uca üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Endüstri 4.0’ın vazgeçilmez parçası olan otomasyon sistemleri konusunda her türlü çözüm için bizimle iletişime geçin.

Ürünlerimiz

Endüstriyel Kiokslar, Mobil El Terminalleri, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Endüstriyel Yazılımlar.

Çözümlerimiz

YESİS sadece Otomasyon donanım ihtiyacını karşılamakla kalmaz, sunduğu çözümlerle de müşterilerinin etkin projeler geliştirebilmesinin önünü açar.

Müşteri Memnuniyeti

YESİS profesyonel servisleriyle yüzlerinizi güldürecek şekilde sizlere destek vermektedir.

Hakkımızda

Yesis Bilişim Teknolojileri, 10 yıldır 500 üzerinde firmaya hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. 10 yıllık tecrübenin sonunda geliştirdiği endüstriyel otomasyon sistemleri ile birlikte, profesyonel olarak ihtiyaç duyulan her teknolojik alanda ürün geliştirebilmektedir. Endüstri 4.0’ın getirdikleri ile birlikte, üretim yapan her firmanın üzerinde durduğu otomasyon sitemleri konusunda profesyonel destek alabilmek artık çok önemli olmuştur. Bu alanda kendini geliştiren ve tecrübe edinen Yesis; Endüstriyel Kioks ve onu çevresinde entegre olan el terminalleri, barkod okuyucuları, barkod yazıcılar ve endüstriyel yazılımlarla her türlü otomasyon ihtiyacına cevap verebilmektedir.

İhtiyaca ve talebe göre özel olarak geliştirebileceğimiz Endüstriyel kiokslar ile üretim hattınızın takibini yapabilir, uçtan uca çözümler üretebilirsiniz.

KİOSKLAR

  • Elektrostatik Fırın boyalı Metal Kabin.
  • Anahtarlı Arka Kapak.
  • Windows 10 Professional TR İşletim Sistemi.
  • Gigabit Ethernet

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

Değerli Müşterilerimiz,

 

Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 (Corona) Virüs Salgını ne yazık ki hayat düzenimizi ciddi şekilde tehdit ediyor.

Virüsün yayılma hızını yavaşlatıcı tedbirleri hızla, etkili ve tavizsiz şekilde uygulamak yaşamsal öneme sahip.

Yesis Bilişim Teknolojileri olarak hem Avrupa’daki hem de ülkemizde ki gelişmeleri yakından takip ediyor ve virüsün yayılımı karşısında artık daha etkin önlemler alma aşamasına geçtiğimizi düşünüyoruz.

Bu prensip çerçevesinde çalışanlarımızı ve müşterilerimizi olası risklerden korumak amacıyla tüm ticari faaliyetlerimizi mevcut ofis saatlerimiz içerisinde evden sürdürme kararı almış bulunuyoruz. Yesis Bilişim Teknolojileri olarak altyapımızı uzun süre önce geliştirdik ve pek çok defa böylesi felaket senaryolarına göre de başarıyla test ettik.

Teknik servis çalışanlarımız, sizlere kesintisiz destek verebilmek adına uzaktan bağlantı yoluyla çalışmalarına devam edecektir. Müşterilerimiz, servis taleplerini yine ofisimizi arayarak (0850 333 03 14) ya da destek@yesis.net adresine mail atıp alabileceklerdir.

Olağan üstü hal durumlarına (Sunucu donanım arızalarında, şirketinizin internetinin komple gitmesi durumlarında ve benzeri acil durumlarda) yine teknik ekipten arkadaşlarımız yerinde servis hizmeti vermeye devam edeceklerdir. Bunların dışında tüm hizmetleri uzaktan destek yöntemiyle almaya devam edeceksiniz.

Ofisimizde 1 teknik servis arkadaşımız nöbetçi olarak kalacaktır. Arızalı cihazlarınız için acil destek talebiniz olduğunda, cihazınızı ofisimize getirebilir, işlemleri bittiğinde teslim alabilirsiniz.

Sizlere bu zamana kadar vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı hizmet kalitesiyle vermeye devam edeceğimize emin olabilirsiniz.

Hepimize sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla

Yesis Bilişim Teknolojileri Ekibi

Hemen Ara!