Otomasyon Sistemleri

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sanayi devriminin son güncellemesi olan Endüstri 4.0 ile birlikte artık tüm cihazların birbiri ile etkileşime geçmeye başladığı döneme girdik. Artık tek bir tuşla, tek bir ekrandan uçtan uca üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Endüstri 4.0’ın vazgeçilmez parçası olan otomasyon sistemleri konusunda her türlü çözüm için bizimle iletişime geçin.

Ürünlerimiz

Endüstriyel Kiokslar, Mobil El Terminalleri, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Endüstriyel Yazılımlar.

Çözümlerimiz

YESİS sadece Otomasyon donanım ihtiyacını karşılamakla kalmaz, sunduğu çözümlerle de müşterilerinin etkin projeler geliştirebilmesinin önünü açar.

Müşteri Memnuniyeti

YESİS profesyonel servisleriyle yüzlerinizi güldürecek şekilde sizlere destek vermektedir.

Hakkımızda

Yesis Bilişim Teknolojileri, 10 yıldır 500 üzerinde firmaya hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. 10 yıllık tecrübenin sonunda geliştirdiği endüstriyel otomasyon sistemleri ile birlikte, profesyonel olarak ihtiyaç duyulan her teknolojik alanda ürün geliştirebilmektedir. Endüstri 4.0’ın getirdikleri ile birlikte, üretim yapan her firmanın üzerinde durduğu otomasyon sitemleri konusunda profesyonel destek alabilmek artık çok önemli olmuştur. Bu alanda kendini geliştiren ve tecrübe edinen Yesis; Endüstriyel Kioks ve onu çevresinde entegre olan el terminalleri, barkod okuyucuları, barkod yazıcılar ve endüstriyel yazılımlarla her türlü otomasyon ihtiyacına cevap verebilmektedir.

İhtiyaca ve talebe göre özel olarak geliştirebileceğimiz Endüstriyel kiokslar ile üretim hattınızın takibini yapabilir, uçtan uca çözümler üretebilirsiniz.

KİOSKLAR

  • Elektrostatik Fırın boyalı Metal Kabin.
  • Anahtarlı Arka Kapak.
  • Windows 10 Professional TR İşletim Sistemi.
  • Gigabit Ethernet

OPSİYONEL ÖZELLİKLER