IT Danışmanlık ve Finansal Raporlama Hizmeti

Gelişim içerisinde olan şirketlerin artık ya bünyesinde bir Bilgi İşlem departmanı ya da dışarıdan hizmet aldığı bir IT firması mevcuttur. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte yapılan yatırımlar artmakta, bazen de yapılan fazla yatırımların karşılığı da istenildiği gibi alınamamaktadır.

  • Alınan internet hizmetinin kalitesi ya da maliyeti sorgulanır

  • Daha iyisi olacak diye vaat eden firmalara ciddi ücretler ödeyip isteneni aslında alamamak ve ön kötüsü de bunu görememek

  • Doğru hizmeti alıp almadığınızı sorgulamak

  • Değeri 5 birim eden bir ürün ya da hizmete 15 birim ödemek ve bunu bilememek

  • İhtiyacınız olmayan ürün veya hizmetleri almaya zorlanmak ve ciddi yatırımlar yapmak

IT Danışmanlık ve Finanslar Raporlama Hizmeti Nedir?

Alınan hizmetlerin ve ürünlerin ihtiyacınıza göre olup olmadığını, doğruluğunu ve maliyetini araştırmaya IT Danışmanlık ve Raporlama denir.

Yesis Bilişim Teknolojileri Ne yapar?

Yesis Bilişim Teknolojileri olarak bizler, öncelikle sorunlarınızı dinler, bu sorunlara istinaden üretilen çözüm yöntemlerinizi analiz edip eksiklerinizi çıkarır. Sadece eksikleri değil, bu sorun istinaden yaptığınız yatırımın maliyet analizini de size raporlar.

Doğru hizmeti alıyor muyum, nerelere fazladan ücretler ödüyorum, aldığım ürünler benim sorunlarımı çözüyor mu, kaliteli hizmeti nasıl alırım analizini sizin adınıza yapar ve karşınıza raporlar ile birlikte durumunuzu çıkarırız.