Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Bir çok işletmenin farkında olmadan ihmal ettği konudur yedekleme Bir çok işletme ya hiç yedek alamz ya ayda yılda bir yedek alır bazı işletmelere ise yedeklerinin alındığını zanneder yada yeterince güvenli bir yedekleme sitemine sahip değildir

Yesis bu alanda profosyenel çözümler oluşturum yedekleme sonuçlarının düzenli olarak size rapar edilmesini sağlıyor böylelikle bilgileriniz güvende oluyor ve herhangi bir sorunda anında haberiniz ve haberimiz oluyor bu durumda ivedilikle önlemeler alıp yedeklemenizin devamını salıyoruz

Yedekleme üniteleri şirketlerin en önemli ve en gerekli demirbaşlarından biridir. Server ve bazı işletmelere bağlıda clientların yedekleri gerçek zamanlı bir şekilde yedeklemek mümkündür. Herhangi bir aksama esnasında kısa bir sürede geri dönüş sağlana bilir.

Verilerin herhangi bir kayba uğramadan,istenildiği zaman erişimin sağlanması yedekleme yapısı ile orantılıdır.Yedekleme yapısının,birden fazla sunucunun eş zamanlı yedekleme işlemi yapabilmesi,işletim sistemlerinin kayıt dosyalarını tam ve eş zamanlı yedekleme yapabilmesi ve işletim sistemleri üzerinde çalışan veritabanı uygulamalarının yedeklerini sistem kapatılmadan alabilmesi gerekmektedir.

Biz;veri yedekleme işlemlerinin,mühendislik standartlarına uygun olarak gerçekleştirilebilmesi için detaylı analiz çalışmaları yapıyoruz.Bu sürecin sorunsuz bir şekilde işleyebilmesi için de yedekleme planı hazırlıyoruz.Donanım yazılım ve servis olmak üzere bütünleşik çözüm olan veri yedekleme gereksinimlerini eksiksiz sunuyoruz. DAt, dlt, Lto, Library, D2d ile firmalara özel hizmetler sunuyoruz.