Hakkımızda

Yesis Bilişim Teknolojileri

Yesis Bilgisayar & Elektronik, ülkemizin bilişim teknolojileri konusunda hızlı artan kaliteli bilgisayar iletişim sistemleri, güvenlik kameraları ve alarm teknik destek ve kurulum taleplerine cevap vermek amacıyla yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farkı yaratmaktadır.

Yesis Bilgisayar & Elektronik; kurulduğu tarihten bu yana bilgisayar teknolojileri ve kurumsal çözümler sunan bir bilişim şirketidir. İlk yıllarda sadece sunucu ve bilgisayar kurulumu , ürün temini ve teknik desteği vermekteydi. Daha sonra telefon santral sistemleri,güvenlik kameraları, alarm sistemlerini de departmanlara bölerek bünyesine dahil etmiştir.Son olarak ta bünyesine web tasarım hizmetlerini verebileceği profesyonel bir ekip kurarak yeni bir departman edinmiştir.Günümüzde kısa sürede gelmiş olduğu noktayla misyon ve vizyon’unun getirmiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır.

 1. Jan, 2008
  2008 Yılında Firmamızı Kurduk

 2. Aug, 2011
  Kadromuzu 7 Kişiye Çıkardık

 3. Feb, 2015
  15 Kişilik Ekibimz İle Hizmet Vermeye Devam Ettik
 4. Feb, 2017
  Ekibimizi 23 Kişiye Çıkardık
 5. Feb, 2018
  Bünyemizde Yazılım Departmanımızı Oluşturduk.

Misyonumuz

Firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda ihtiyaç duyulan tüm alanlarda müşteri ihtiyacını maksimum düzeyde karşılamaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermek hizmetimizin diğer bir bölümünü oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. İhtiyaçlara anında ve kalıcı çözümler üreterek teknoloji takip edip bize güvenen firmaları en son teknolojiyle buluşturmak işimizin en önemli bölümüdür.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet sektörünün en önemli unsuru olan memnuniyet Yesis Bilgisayar & Elektronik için vazgeçilmez bir ilkesidir. En çok değer ve önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Bizim kalitemizden ve hizmetimizden memnun olan müşterilerden teşekkür ve beğeni yorumları bizi işimize daha çok bağlamaktadır.

Müşterilerimiz..

500 Üzerinde Hizmet Vermiş Olduğumuz Müşterilerimiz...
Yesis Bilişim ve Teknolojileri şirketimizin yeni yapılanması aşamasında memnuniyetin adı oldular. Bilişimle ilgili anlık sorunlarımıza da hızlı yanıt alabildiğimiz iş ortağımız hız ve tecrübeyi iyi harmanlamış durumda.Teşekkür eder, başarılar dileriz.
Pınar YİĞİT
Akgül Hukuk
Pınar YİĞİT
Gerek kurulum aşamasında, gerekse satış sonrası hizmetlerinde gösterdikleri özen ve hızlı destek nedeniyle çıtayı yükselttiklerini düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Ahmet GÜLHAN
Mikrolift
Ahmet GÜLHAN
Hızlı Müdehaleniz ve başarılı çözümleriniz sayesinde artık teknoloji bizim için sorun olmaktan çıkıp keyif haline geldi ilginize teşekkür eder kalitenizin ve başarınızın sürmesini dilerim.
Şamil ÇINDIRLI
Temo Tekstil
Şamil ÇINDIRLI
Bizim için it çözümleri iki safhadan ibarettir Yesisten öncesi ve Yesisten sonrası iki kelime ile Yesis kalite ve hız, başarılar.
Kemal ACIGÖZ
ASD Madencilik
Kemal ACIGÖZ
Yesis I.T. ile Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.
Ediz TİRYAKİ
Gül Pano
Ediz TİRYAKİ